Home

The world won’t fix itself

The only way that we can escape destruction of organized society is by embracing the basic principles of anarchism.

Latest from the Blog

NA solis nedemokrātiskākas Latvijas virzienā

“Nacionālā apvienība” ar piedāvātajiem grozījumiem ne tikai atspoguļojusi “Jaunās konservatīvās partijas” vienaldzību pret pašu tik daudzināto tiesiskumu, bet faktiski iedzinusi koalīcijas partnerus stūrī. Kaut gan “Nacionālā apvienība” (NA) piedāvātos grozījumus Satversmes 110. pantā attaisno ar satraukumu par “vērtībām” un “sabiedrības izpratni” par to, kas ir vai nav ģimene, pats process kopumā ir daudz bīstamāks demokrātijai,Turpināt lasīt “NA solis nedemokrātiskākas Latvijas virzienā”

Neglītā vārda brīvība

“Gebelss atbalstīja vārda brīvību uzskatiem, kas viņam patika. Tāpat kā Staļins. Ja tu patiešām atbalsti vārda brīvību, tad tu atbalsti vārda brīvību tieši tiem uzskatiem, kurus tu nicini. Citādāk tu neatbalsti vārda brīvību,” Noams Čomskis. Satversmes 100. pants nosaka: “Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paustTurpināt lasīt “Neglītā vārda brīvība”

Slapjie sapnīši par kreisajiem liberastiem

“Tie, kuri neatceras pagātni, ir spiesti to atkārtot.” Šis Džordža Santajanas aforisms nu jau šķiet tik klišejisks, ka ir pat mazliet neērti to izmantot. Tomēr par nožēlu šķiet, ka latviešu nacionālisti to visi kā viens paņēmuši nevis kā brīdinājumu, bet iedrošinājumu. “Rēgs klīst pa Eiropu – komunisma rēgs,” pirms vairāk nekā pirms 170 gadiem sarakstītoTurpināt lasīt “Slapjie sapnīši par kreisajiem liberastiem”

Get new content delivered directly to your inbox.

Create your website with WordPress.com
Sākt darbu
<span>%d</span> bloggers like this: